Menu podręczne

Herb Powiatu Wągrowieckiego
Strona główna

ul. Kolejowa 22, 62-100 Wągrowiec

tel./fax 67 262 10 81

e-mail: powa@praca.gov.pl

Wyszukiwarka
 

Zasiłek dla bezrobotnych

Aktualna stawka zasiłku brutto wynosi:

831,10 zł

przez pierwsze 3 m-ce

652,60 zł

przez kolejne miesiące

 
Kreator CV

Ulubione strony

Newsletter

Aby otrzymywać najnowsze oferty pracy oraz informacje z PUP Wągrowiec, wpisz poniżej swój adres e-mail:

Newsletter

Ankieta

Ankieta
Załatwianie spraw w Urzędzie Skąd dowiaduje się Pan/Pani gdzie i jak załatwić sprawy w Urzędzie?
 
249
 
95
 
51
 
212

Zeskanuj kod

QRCode z linkiem do strony
Jesteś tutaj Strona główna » Bieżące » Aktualności » 2016 » Informacja dla pracodawców z branży budowlanej i przemysłu - dni rekrutacyjne dla Polaków mieszkających w Norwegii
Logo Urzędu Pracy Herb Powiatu Wągrowieckiego

Archiwum Powiatowy Urząd Pracy w Wągrowcu

Informacja dla pracodawców z branży budowlanej i przemysłu - dni rekrutacyjne dla Polaków mieszkających w Norwegii

18 maja 2016


eures-norwegia.jpg

Sieć EURES1 reprezentowana przez norweskie publiczne służby zatrudnienia- we współpracy z polskimi publicznymi służbami zatrudnienia3 i Ochotniczymi Hufcami Pracy - organizuje na terenie Norwegii dni rekrutacyjne pn. „Kariera w Polsce”, które odbędą się w dniach 30 maja 2016 r. w Kristiansand  oraz
2 czerwca 2016 r. w Flekkefjord
.
 Celem dni rekrutacyjnych jest wsparcie poszukujących pracy będących obywatelami Polski, przebywających obecnie na terenie Norwegii w regionie Vest-Agder, w znalezieniu zatrudnienia w Polsce. Podczas dni rekrutacyjnych promowane będą oferty pracy w Polsce.
 
W regionie Vest-Agder mieszka obecnie 475 bezrobotnych obywateli polskich zarejestrowanych w norweskich urzędach pracy. Są to wykwalifikowani pracownicy z doświadczeniem w pracy w Norwegii, głównie w branży budowlanej oraz przemyśle.
 
Sieć EURES zaprasza polskich pracodawców poszukujących wykwalifikowanych pracowników w branży budowlanej oraz w przemyśle do zaprezentowania swoich ofert pracy podczas wydarzeń w Norwegii.
 
Sieć EURES oferuje wsparcie w znalezieniu wykwalifikowanych pracowników w postaci promocji polskich ofert pracy w Norwegii za pośrednictwem portalu internetowego norweskich publicznych służb zatrudnienia www.nav.no oraz na miejscu podczas obu wydarzeń.
 
Wsparcie sieci EURES jest bezpłatne.
 
W przypadku zainteresowania udziałem w tych wydarzeniach prosimy pracodawców polskich o kontakt do dnia 19 maja 2016 r. z polskim doradcą lub asystentem EURES z województwa, w którym pracodawca ma swoją siedzibę, wyraźnie sygnalizując chęć promocji ofert pracy w Norwegii. Dane kontaktowe do odpowiedniej osoby znajduje się poniżej.

Natalia Konował 
Doradca EURES
Wojewódzki Urząd Pracy w Poznaniu
tel.: 61 / 846 38 07
e'mail: n.konowal@wup.poznan.pl

Doradca EURES wesprze pracodawcę w rejestracji oferty w powiatowym urzędzie pracy lub centrum edukacji i pracy młodzieży OHP. Oferta pracy zostanie opublikowana w centralnej bazie ofert pracy www.oferty.praca.gov.pl.
 
Prosimy pracodawców aby w ofertach pracy znalazły się dodatkowo informacje nt. rodzaju prowadzonej działalności firmy oraz czy pracodawca oferuje - obok wynagrodzenia - dodatkowe elementy uposażenia, wparcie przy przeniesieniu się do kraju lub integracji w miejscu pracy. Informacja te są niezbędne do zaprezentowania potencjalnym kandydatom.
 
Zapraszamy do udziału w tych wydarzeniach.
1Sieć EURES (Europejskie Służby Zatrudnienia) to sieć współpracy Komisji Europejskiej, administracji publicznych na szczeblu centralnym, publicznych służb zatrudnienia oraz innych wyznaczonych podmiotów krajowych, regionalnych i lokalnych z państw członkowskich UE/EOG.
2Norweskie publiczne służby zatrudnienia reprezentuje organizacja pod nazwą NAV (Arbeids- og Velferdsforvaltningen).
3Polskie publiczne służby zatrudnienia reprezentuje Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej wojewódzkie i powiatowe urzędy pracy

Oceń nasze artykuły:

Aktualna ocena: 0 (ocen: 0)
Metryczka dokumentu
Autor dokumentu:Sławomir Maciaszek
Utworzono: 18 maja 2016
Zmodyfikowano:18 maja 2016 przez Sławomir Maciaszek
Przycisk przenosi na stronę główną

Copyrights © 2013 Powiatowy Urząd Pracy w Wągrowcu. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Wykonanie Supremo.pl  System Labor - CMS dla Urzędów Pracy