Menu podręczne

Herb Powiatu Wągrowieckiego
Strona główna

ul. Kolejowa 22, 62-100 Wągrowiec

tel./fax 67 262 10 81

e-mail: powa@praca.gov.pl

Wyszukiwarka

Zasiłek dla bezrobotnych

Aktualna stawka zasiłku brutto wynosi:

831,10 zł

przez pierwsze 3 m-ce

652,60 zł

przez kolejne miesiące

Kreator CV

Ulubione strony

Newsletter

Aby otrzymywać najnowsze oferty pracy oraz informacje z PUP Wągrowiec, wpisz poniżej swój adres e-mail:

Newsletter

Ankieta

Ankieta
Załatwianie spraw w Urzędzie Skąd dowiaduje się Pan/Pani gdzie i jak załatwić sprawy w Urzędzie?

247

94

50

211

Zeskanuj kod

QRCode z linkiem do strony
Jesteś tutaj Strona główna » Oferty z powiatu » Pomocnik lakiernika proszkowego DPC NK
Logo Urzędu Pracy Herb Powiatu Wągrowieckiego

Archiwum Powiatowy Urząd Pracy w Wągrowcu

Pomocnik lakiernika proszkowego DPC NK

Identyfikacja oferty
Numer stanowiska: StPr/17/0164
Ważna od: 2017-03-06
Ważna do: 2017-03-31
Czy zamknięta: Tak*
Czy subsydiowana*: Tak
Pracodawca krajowy
Nazwa: Prywatne Przedsiębiorstwo Dor-Piask Farat Michał
Osoba do kontaktu:
Rodzaj działalności wg PKD: Obróbka mechaniczna elementów metalowych
Zgłaszane miejsce pracy
Nazwa zawodu: Lakiernik proszkowy
Kod zawodu: 713202
Nazwa stanowiska: Pomocnik lakiernika proszkowego DPC NK
Liczba miejsc: 1
Liczba miejsc dla niepełnosprawnych: 0
Zakres obowiązków: Oferta subsydiowana - oferta przeznaczona dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy. oczyszczanie elementów, pakowanie
Miejsce wykonywania pracy: Łekno
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar czasu pracy: w pełnym wymiarze
Rozkład czasu pracy: jedna zmiana
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Data rozpoczęcia pracy: 2017-04-01
Oczekiwania pracodawcy krajowego
Poziom wykształcenia: podstawowe
Umiejętności: kurs operatorów wózków jezdniowych z napędem silnikowym
Języki obce: -
Szczególnie zainteresowany kandydatami z państw EOG: Nie
Sposób aplikowania: Za pośrednictwem urzędu pracy
Wymagane dokumenty: cv
powrót do listy ofert pracy Wyślij zapytanie o tę ofertę

Wyślij zapytanie o tę ofertę

Pola oznaczone gwiazdką (*) muszą być wypełnione.

* pole wymagane

Przycisk przenosi na stronę główną